İsmail Usta

Geçmişten Günümüze Uzanan Lezzet Başarının hikayesini İsmail Ustadan’tan dinleyelim...

1960 Şanlı Urfa doğumluyum. Çoçukluğum Urfa’ da geçti. Küçük yaşlarda mesleğe orda başladım.26 yıl istanbulda kaldıktan sonra Trabzon yolculuğumuza çıktık. Sene 2000 ‘ di. Trabzon bizi beğendi biz onları sevdik.

“İsmail usta olarak; mesleğimde azimli ve özverili çalışmamın sayesinde bu günlere gelebildim. İlk günden bugüne kadar sıra dışı bir tarzla farklı lezzetleri siz sayın müşterilerimin beğenilerine sunmaya çalışıyorum . Geçen zaman içerisinde, siyaset, sanat, spor camiası ve dünyanın her yerinden gelen seçkin misafirlerimize kebap pişirip, yedirme gururunu yaşadım. Müşterilerimin beğenisi daima kıvancım olmuştur. Bizlere böyle nezih bir ortamda bu özel tatları sunma fırsatı veren siz lezzet tutkunu dostlarıma, çalışanlarım ve kendi adıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

" İsmail Usta ; yılların tecrübesi, özverili bir alt yapı ve geleneklerin üzerine kurulmuş bir lokantadır. Trabzon Yeni Mahalle’de sizlere hizmet vermekteyiz. Tecrübemizi, sanatımızı, geleneksel lezzetlerimizi; alanında sanatkâr usta ve hizmet sektöründe başarılı arkadaşlarımla birlikte lokantamızda sizlere sunuyoruz. 

Kebapçı İsmail Usta