KURUMSAL

11
August

Hakkımızda

Post by: Super User
Post in: KURUMSAL

İsmail Usta olarak 2011 yılından bu yana Trabzon'un merkezi yerlerinden Yenimahalle'de doyumsuz lezzetler sunmaktayız.

İsmail Usta, açıldığı günden bu yana et severler ve yöresel lezzetlerden vazgeçemeyenler için özel menüleri ile kendini yenilemeyi başaran, lezzetlerine yeni tatlar ekleyerek müşteri portföyünü ve başarısını devamlı arttıran bir mekan. Yöresel kebap lezzetlerini, Urfa mutfağının her çeşit zeytinyağlı sıcak ve soğuk mezelerini, tamamen organik ürünlerle hazırlayarak İsmail Usta hizmet kalitesi ile sofralarınıza getiriyoruz.

“KALİTE”, ALTIN YOLUMUZ

Kaliteye ve insan sağlığına verdiğimiz önemin yanında ulusal ve uluslararası kalite standartlarındaki hizmetlerimizle İsmail Usta kalitesini bir marka haline getirdik.

“İyi Ye, İyi Yaşa” sloganıyla misafirlerimizin en kaliteli ürünleri, en doğal tatları ile tecrübe etmesini hedefledik. Kullanılan ürünleri, “bahçeden sofraya” fikrini benimseyerek, sebze ve meyvenin en taze, etin yerli ve en saf, balığın mevsimsel halini kullanarak, sağlık ve kaliteden ödün vermeden siz seçkin konuklarımıza en iyiyi sunmayı ilke edindik.

Oluşturduğumuz hijyen politikası çerçevesinde mutfak personeli ve diğer personellerimizle birlikte İsmail Usta misafirlerine yiyeceklerinin kalitesi ve temizliği konusunda tam güvence veriyoruz…

Aileniz ile birlikte baş başa yemek yemekten zevk alacağınız restoranlarımızda sunulan  üstün hizmet anlayışı doğrultusunda, uzman aşçılar ve güler yüzlü ekibiyle “müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini” ön planda tutmayı hedefliyoruz. Deneyimli, konusunda uzman, dil bilen personelimizi; uygun fiyat politikamızı, kusursuz hizmet anlayışımızla harmanlayıp, şehrin göbeğinde şehir stresinden uzak bir atmosferde lezzet ve sohbet keyfi sunuyoruz.

Kalitemizin tadı damağınızda kalacak!


Arama...

Duyurular

İsmail usta Pide Lahmacum ve Yemek ve Kebap Salonu.

İsmail USTA (Manager, TRTAJANS.)

Seçkin mutfağı kalite ve güler yüzlü personeli ile İsmail USTA .

İsmail USTA (Manager, TRTAJANS.)

SOSYAL MEDYA

5697

Fans

26891

Fllowers

6897

Subscribers

6897

Contacts